55A1821-22-5/9-3
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A1821-22-5/9-3
Beschreibung:
CABLE 2COND 22AWG ORANGE SHLD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Orange
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.119" (3.02mm)