55A1822-24-9/94-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A1822-24-9/94-9
Beschreibung:
CABLE 2COND 24AWG WHITE SHLD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand -
Conductor Material Copper, Silver Coated
Jacket Color White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.123" (3.12mm)