55A4124-22-9/96-9CS2275
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A4124-22-9/96-9CS2275
Beschreibung:
CABLE 2COND 22AWG WHITE
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0080" (0.203mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.102" (2.59mm)