Zuhause / Multiple Conductor Cables / 55PC1283-22-A707-9CS3394
minImg
55PC1283-22-A707-9CS3394
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55PC1283-22-A707-9CS3394
Beschreibung:
CABLE 8COND 22AWG WHITE SHLD
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type Braid
Shield Material Copper, Nickel Coated
Jacket (Insulation) Thickness 0.0085" (0.216mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series -
Shield Coverage 85%
Length -
Conductor Insulation Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Nickel Coated
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.182" (4.62mm)