5602-12-0142A-800
3M
Produkt-Nr.:
5602-12-0142A-800
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CABLE SATA F-F 800MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 7
Color Silver
Cable Connectors SATA
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Push-Pull
Product Status Obsolete
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 2.62' (800.00mm)