5602-44-0142A-300
3M
Produkt-Nr.:
5602-44-0142A-300
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CABLE SATA F-F 300MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 7
Color Silver
Cable Connectors SATA
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 0.984' (300.00mm, 11.811")