5602-44-0142A-500
3M
Produkt-Nr.:
5602-44-0142A-500
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CABLE SATA F-F 500MM
Auf Lager : 2514
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Usage Internal
Cable Type Flat, Twin Axial
Number of Positions 7
Color Silver
Cable Connectors SATA
Gender Female to Female
Shielding Shielded
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Series 5602
Length 1.64' (500.00mm)