561R10TCUQ33
Vishay Cera-Mite
Produkt-Nr.:
561R10TCUQ33
Hersteller:
Vishay Cera-Mite
Beschreibung:
CAP CER 33PF 1KV U2J RADIAL
Auf Lager : 1963
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.417" (10.58mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.291" Dia (7.40mm)
Temperature Coefficient U2J
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 561R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 33 pF