561RY5FRK102EK332K
Vishay Cera-Mite
Produkt-Nr.:
561RY5FRK102EK332K
Hersteller:
Vishay Cera-Mite
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 1KV RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Cera-Mite 561R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 3300 pF