562RZ5UBA102AH103M
Vishay Cera-Mite
Produkt-Nr.:
562RZ5UBA102AH103M
Hersteller:
Vishay Cera-Mite
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Z5U
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Cera-Mite 562R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 10000 pF