564RX7RAA752EF221M
Vishay Cera-Mite
Produkt-Nr.:
564RX7RAA752EF221M
Beschreibung:
CAP CER 220PF 7.5KV X7R RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 7500V (7.5kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X7R
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 220 pF