564RZ5UTK302EE102M
Vishay Cera-Mite
Produkt-Nr.:
564RZ5UTK302EE102M
Beschreibung:
CAP CER 1000PF 3KV Z5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Z5U
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 1000 pF