59354-052AC
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
59354-052AC
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN SODIMM
Benutzer handbuch
Number of Positions 200
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type DDR2 SDRAM
Standards -
Mounting Feature Normal, Standard - Top
Card Thickness 0.039" (1.00mm)
Insertion Angle 30° Angle
Series -
Connector Style SODIMM
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features -
Height 0.205" (5.20mm)