59354-052FSRLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
59354-052FSRLF
Beschreibung:
CONN SKT SODIMM 200POS R/A SMD
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Mounting Feature Normal, Standard - Top
Card Thickness 0.039" (1.00mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features Board Guide
Height 0.205" (5.20mm)