59355-052TSLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
59355-052TSLF
Beschreibung:
CONN SKT SODIMM 200POS R/A SMD
Color Black
Contact Finish Thickness 11.8µin (0.30µm)
Memory Type DDR2 SDRAM
Standards -
Mounting Feature Reverse
Card Thickness 0.039" (1.00mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features Board Guide
Height 0.205" (5.20mm)