Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61082-042400LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.579
$4.579
10
$4.16195
$41.6195
25
$3.94174
$98.5435
50
$3.84997
$192.4985
100
$3.66662
$366.662
250
$3.208302
$802.0755
500
$3.116646
$1558.323
1000
$2.658309
$2658.309
2500
$2.474978
$6187.445
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.303" (7.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 11mm, 12mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 61082 |