Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61082-043402LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.453
$5.453
10
$4.9533
$49.533
25
$4.69186
$117.2965
50
$4.58261
$229.1305
100
$4.364395
$436.4395
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.461" (11.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 13mm, 14mm, 15mm, 16mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61082 |