Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61082-081502LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4795
$2.4795
10
$2.1603
$21.603
25
$2.06834
$51.7085
50
$2.02217
$101.1085
100
$1.930305
$193.0305
250
$1.74648
$436.62
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.146" (3.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 6mm, 7mm, 8mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61082 |