Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61082-201402LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 200POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.9275
$9.9275
10
$8.93095
$89.3095
25
$8.41358
$210.3395
50
$8.19774
$409.887
100
$7.981995
$798.1995
250
$7.119072
$1779.768
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 200 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.146" (3.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 6mm, 7mm, 8mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61082 |