Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61083-042400LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.332
$4.332
10
$3.9349
$39.349
25
$3.72742
$93.1855
50
$3.64059
$182.0295
100
$3.467215
$346.7215
250
$3.033844
$758.461
500
$2.947166
$1473.583
1000
$2.513757
$2513.757
2500
$2.340392
$5850.98
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.224" (5.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 10mm, 14mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 61083 |