Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61083-084409LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.1655
$6.1655
10
$5.5746
$55.746
25
$5.26604
$131.651
50
$5.1376
$256.88
100
$4.880625
$488.0625
250
$4.366922
$1091.7305
500
$4.110042
$2055.021
1000
$3.596282
$3596.282
2500
$3.416466
$8541.165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.303" (7.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 8mm, 12mm, 16mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 61083 |