Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61083-104400LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.448
$7.448
10
$6.7374
$67.374
25
$6.365
$159.125
50
$6.20977
$310.4885
100
$5.899215
$589.9215
250
$5.278238
$1319.5595
500
$4.967759
$2483.8795
1000
$4.346782
$4346.782
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.303" (7.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 8mm, 12mm, 16mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 61083 |