Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61083-122402LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.7665
$5.7665
10
$5.23735
$52.3735
25
$4.96014
$124.0035
50
$4.845
$242.25
100
$4.614245
$461.4245
250
$4.037462
$1009.3655
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.224" (5.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 10mm, 14mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61083 |