Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
61083-141402LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 140POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.3505
$8.3505
10
$7.51165
$75.1165
25
$7.07598
$176.8995
50
$6.89453
$344.7265
100
$6.713175
$671.3175
250
$5.987394
$1496.8485
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 140 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.185" (4.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 9mm, 13mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 61083 |