Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
61303211221
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WR-PHD 2.54 MM BOARD STACKER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.945
$2.945
25
$2.6125
$65.3125
100
$2.41015
$241.015
250
$2.20875
$552.1875
500
$2.00735
$1003.675
1000
$1.60361
$1603.61
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.118" (3.000mm) |
| Termination | Solder |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | - |
| Length - Overall Pin | 0.836" (21.240mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | WR-PHD |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Length - Stack Height | 0.600" (15.240mm) |
| Length - Tail | 0.118" (3.000mm) |
| Package | Bag |