Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
61611002121501
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WR-SMB_PCB CONNECTOR_ THT JACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.5095
$9.5095
10
$8.71435
$87.1435
100
$8.23935
$823.935
250
$7.762488
$1940.622
500
$7.285569
$3642.7845
1000
$6.333669
$6333.669
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-SMB |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 6161100212 |