Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
61612042121504
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WR-SMB_PCB CONNECTOR_ THT JACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.9065
$6.9065
10
$6.327
$63.27
100
$5.9812
$598.12
250
$5.6354
$1408.85
500
$5.289619
$2644.8095
1000
$4.598
$4598
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | WR-SMB |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 6161204212 |