Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
61614002111503
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WR-SMB_PCB CONNECTOR_ THT PLUG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.075
$8.075
10
$7.40335
$74.0335
100
$6.99865
$699.865
250
$6.593
$1648.25
500
$6.189269
$3094.6345
1000
$5.378919
$5378.919
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-SMB |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 6161400211 |