Dialight
Produkt-Nr.:
6211141304F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
22MM FLTPMI RGY 3VDC W/TERM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$21.85
$21.85
10
$16.48155
$164.8155
100
$13.84454
$1384.454
500
$12.714382
$6357.191
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67, NEMA 4X |
| Termination Style | Quick Connect |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.87" (22.00mm) |
| Millicandela Rating | 115mcd Red, 110mcd Green, 425mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red, Green, Yellow |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 621 |
| Type | LED |
| Voltage | 3V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 13.80mm Dia |