TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
62122-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.110 CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.247
$0.247
10
$0.20615
$2.0615
25
$0.18278
$4.5695
50
$0.17081
$8.5405
100
$0.158555
$15.8555
250
$0.140258
$35.0645
500
$0.13414
$67.07
1000
$0.109754
$109.754
2500
$0.100614
$251.535
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.110" (2.79mm) |
| Tab Length | 0.280" (7.11mm) |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.485" (12.32mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 62122 |