Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
62200213421
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
WR-PHD_1.27MM_JUMPER_BLACK_GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.627
$0.627
10
$0.6061
$6.061
50
$0.56335
$28.1675
100
$0.4997
$49.97
500
$0.45695
$228.475
1000
$0.41515
$415.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | WR-PHD |
| Type | Closed Top |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Height | 0.118" (3.00mm) |
| Package | Bulk |