TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
62274-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN QC RCPT/TAB 18-22AWG 0.250
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3724
$3.724
25
$0.37126
$9.2815
50
$0.36328
$18.164
100
$0.310555
$31.0555
250
$0.27949
$69.8725
500
$0.263948
$131.974
1000
$0.231344
$231.344
2500
$0.229796
$574.49
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Stacked |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female and Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.810" (20.57mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 62274 |