Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
624034213322
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 34POS 2.00MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.185
$2.185
10
$1.88955
$18.8955
50
$1.7233
$86.165
100
$1.38985
$138.985
250
$1.27775
$319.4375
500
$1.1666
$583.3
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 34 |
| Color | White |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-WTB |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |