Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
625-25ABT4E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK CPU 25MM SQ W/DBL TAPE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.166
$2.166
10
$2.1128
$21.128
25
$2.05542
$51.3855
50
$1.94104
$97.052
100
$1.82685
$182.685
250
$1.712698
$428.1745
500
$1.655622
$827.811
1000
$1.484346
$1484.346
5000
$1.455799
$7278.995
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.250" (6.35mm) |
| Series | 625 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 12.00°C/W @ 500 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 0.984" (25.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 625-25 |