Dialight
Produkt-Nr.:
6301803304F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
30MM FLT BL 12VDC W/TERM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 1.18" (30.00mm) |
| Millicandela Rating | 1200mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 630 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 60mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 6301803 |