Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
634-10ABP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK TO-220 VERT MT BLK 1"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.640" (16.26mm) |
| Series | 634 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Bolt On and PC Pin |
| Width | 0.640" (16.26mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-220, TO-218 |