Anderson Power Products, Inc.
Produkt-Nr.:
6350
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SBX350A HOUSING /SPG GRAY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$22.135
$22.135
10
$19.38475
$193.8475
25
$18.54704
$463.676
50
$17.94892
$897.446
100
$17.35061
$1735.061
250
$16.393314
$4098.3285
500
$15.914685
$7957.3425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 350 A |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | SBX® 350 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | Side to Side |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |