APEM Inc.
Produkt-Nr.:
635H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH TOGGLE SPDT 10A 250V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.4305
$14.4305
10
$12.939
$129.39
25
$12.37052
$309.263
50
$11.7306
$586.53
100
$11.303955
$1130.3955
250
$10.593032
$2648.258
500
$9.810992
$4905.496
1000
$8.531304
$8531.304
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Bushing Thread | M12 x 0.75 |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 17.50mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 600H |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | APEM Inc. |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |
| Actuator Material | Brass, Nickel Plated |