TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
6374110-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIBER OPTIC CBL LC-LC SIMPLEX 3M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Cable Type | Buffered Fiber |
| 1st Connector | LC |
| 2nd Connector | LC |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | - |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | OFNR |
| Series | - |
| Length - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Color - Cable | White |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Return Loss | - |
| Features | Riser |
| Color - Connectors | White |
| Package | Bag |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | 6374110 |