TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
638393-5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
10P PLUG ASSY A KEY -W/ CPA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.95
$0.95
10
$0.82365
$8.2365
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | 0.64 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 638393 |