Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
63912515521
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 25COND 0.05 GRAY 250'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$165.281
$165.281
5
$151.506
$757.53
10
$137.731
$1377.31
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 2651 |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | WR-CAB |
| Length | 250.0' (76.20m) |
| Ribbon Width | 1.250" (31.75mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Gray |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Number of Conductors | 25 |