Molex
Produkt-Nr.:
64002-1215
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
040 W/B F/HSG ASSY-12P(GRAY)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
150
$0.513
$76.95
1500
$0.5035
$755.25
2850
$0.4845
$1380.825
5100
$0.4465
$2277.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Gray |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.205" (5.20mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| Series | 64002 |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Terminal Position Lock (TPA) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |