Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
641A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSINK TO-3 PWR HORZ MT BLK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.7135
$11.7135
10
$11.05895
$110.5895
25
$10.40858
$260.2145
50
$9.75802
$487.901
100
$9.107555
$910.7555
250
$8.457052
$2114.263
500
$8.294393
$4147.1965
1000
$8.131762
$8131.762
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Angled Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.000" (25.40mm) |
| Series | 641 |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 0.90°C/W @ 250 LFM |
| Type | Board Level |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | 2.40°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 4.125" (104.77mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 15.0W @ 36°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-3 |