Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
64430103111000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
COAXIAL ADAPTOR RP SMA JACK - SM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.74
$8.74
10
$8.3695
$83.695
25
$7.6475
$191.1875
50
$6.916
$345.8
150
$6.194
$929.1
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Conversion Type | Between Series |
| Center Gender | Female to Male |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | SMA Jack, Female Socket |
| Includes | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | RP-SMA Jack, Male Pin |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.16dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded, Threaded |
| Adapter Type | Jack to Jack |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-ADPT |
| Body Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 6443010311 |
| Adapter Series | SMA to RP-SMA |