Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
64460160111000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
COAX ADAPTOR MMCX JACK TO MMCX J
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.3905
$11.3905
25
$10.2505
$256.2625
50
$9.5665
$478.325
100
$8.8825
$888.25
250
$8.1985
$2049.625
500
$6.830538
$3415.269
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Conversion Type | Same Series |
| Center Gender | Female to Female |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | MMCX Jack, Female Socket |
| Includes | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | MMCX Jack, Female Socket |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On, Snap-On |
| Adapter Type | Jack to Jack |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-ADPT |
| Body Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 6446016011 |
| Adapter Series | MMCX to MMCX |