Alpha Wire
Produkt-Nr.:
6453 BK002
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE 2COND 22AWG BLK SHLD 500'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$477.1945
$477.1945
2
$451.64425
$903.2885
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0420" (1.067mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 65% |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Conductor Insulation | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Black |
| Features | Drain Wire |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.284" (7.21mm) |
| Base Product Number | 6453 |
| Number of Conductors | 2 (1 Pair Twisted) |