APEM Inc.
Produkt-Nr.:
647H/2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH TOGGLE DPDT 10A 250V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.5035
$19.5035
10
$17.7099
$177.099
25
$16.91342
$422.8355
50
$16.01814
$800.907
100
$15.42116
$1542.116
250
$14.426282
$3606.5705
500
$11.938992
$5969.496
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Bushing Thread | M12 x 0.75 |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | 17.50mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 600H |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | APEM Inc. |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 647H |
| Actuator Material | Brass, Nickel Plated |