Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
64901421822
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 14POS 4.20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.8284
$8.284
50
$0.7638
$38.19
100
$0.66975
$66.975
300
$0.6213
$186.39
600
$0.589
$353.4
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Color | White |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-MPC4 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |