Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
649018113322
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 18POS 4.20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.722
$0.722
10
$0.70775
$7.0775
50
$0.6536
$32.68
100
$0.5719
$57.19
250
$0.5301
$132.525
500
$0.50255
$251.275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 18 |
| Color | White |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-MPC4 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |