Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-001LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 72POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.624
$5.624
10
$5.10435
$51.0435
25
$4.83474
$120.8685
50
$4.72226
$236.113
100
$4.497395
$449.7395
250
$3.935204
$983.801
500
$3.822762
$1911.381
1000
$3.26059
$3260.59
2500
$3.035725
$7589.3125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 72 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |